.

.

Одлична цена
10pcs 608ZZ внатрешен дијаметар 8мм 8*46.5*10 U H тип 8мм ритам макара

10pcs 608ZZ внатрешен дијаметар 8мм 8*46.5*10 U H тип 8мм ритам макара

DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Вратата Ролки
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
Ж-585
Производи во категоријата