.

.

Одлична цена
1pc Дигитални Куќа со Број 4# Легура Црвено Бакарна Боја 50mmx30mm Лепило Налепница Плоча Хотелски Апартман Портата Соба Вратата Плоча Број

1pc Дигитални Куќа со Број 4 Легура Црвено Бакарна Боја 50mmx30mm Лепило Налепница Плоча Хотелски Апартман Портата

DEN 95.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Вратата Плочи
Број На Модел На:
број 4
Вратата Плоча Тип:
куќа број
Материјал:
Легура
Име:
вратата број
Големина:
50mm x 30mm x 7.5mm
број:
број 4
Тип:
лепило налепница плоча
боја:
Црвено Бакар (како слика)
DIY Материјали:
Дрво
Производи во категоријата