.

.

Одлична цена
BigBigRoad За Хонда, HRV H-RV XRV X-RV Vezel 2013 2014 2015 година CCD Безжична Камера Автомобил Задните Видите Обратно Паркинг Камера

BigBigRoad За Хонда, HRV H-RV XRV X-RV Vezel 2013 2014 2015 година CCD Безжична Камера Автомобил Задните Видите

DEN 858.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Напон:
12V
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
2M
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
BigBigRoad
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
Производи во категоријата