.

.

Одлична цена
Водоотпорен 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за Tiguan Touareg ПОЛО седан Сантана

Водоотпорен 4 LED Rear view Camera Копија Обратно Паркинг Камера за Tiguan Touareg ПОЛО седан Сантана

DEN 360.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Боја Име:
PAL Систем, NTSC Систем
Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Huifei
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
ОДГОВАРА ЗА:
Tiguan Touareg ПОЛО седан Сантана
Производи во категоријата