.

.

Одлична цена
860 Пиксели Автомобил Задните Врати Камера За Mazda 3 Mazda3 Sendan / Mazdaspeed6 / Mazda Брзина Atenza / Rearview Паркинг

860 Пиксели Автомобил Задните Врати Камера За Mazda 3 Mazda3 Sendan / Mazdaspeed6 / Mazda Брзина Atenza / Rearview

DEN 1260.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
Liandlee
Школка Материјал:
Пластични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
6M
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Материјал Тип:
ABS
Производи во категоријата