.

.

Одлична цена
Yeshibation Безжична CCD Ноќно гледање HD Широк Агол Леќа на Камерата За Mazda 323/Familia/Allegro Назад До Парк Камера

Yeshibation Безжична CCD Ноќно гледање HD Широк Агол Леќа на Камерата За Mazda 323/Familia/Allegro Назад До Парк Камера

DEN 904.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
yeshibation
Алармот Тип:
Алармни Системи,Опрема,Возила Копија Камери
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Производи во категоријата