.

.

Одлична цена
BigBigRoad За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat Sagitar Touareg lavida Touran Автомобил Интелигентни Динамична Песна Rear View Camera Ноќ Визија

BigBigRoad За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat Sagitar Touareg lavida Touran Автомобил Интелигентни Динамична Песна Rear

DEN 1101.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Напон:
12v
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Должина на Видео Кабел:
2M,6M
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Бренд Име:
BigBigRoad
Алармот Тип:
Опрема,Возила Копија Камери
Материјал Тип:
ABS
ТВ Линија:
600TV Линии
пиксели:
648*488
Производи во категоријата