.

.

Одлична цена
За BMW 520li 535li 530i 320i 328i 330i 335i F31 F34 F32 F33 F36 F10 F11 GT F07 Задните Видите Паркинг Back Up Off Обратна Автомобил Камера

За BMW 520li 535li 530i 320i 328i 330i 335i F31 F34 F32 F33 F36 F10 F11 GT F07 Задните Видите Паркинг Back Up Off

DEN 299.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Напон:
12V
Бренд Име:
Fongent
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Жица,Безжични
Материјал Тип:
ABS
Должина на Видео Кабел:
6M
Guiding Line:
Yes
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Предната Страна,Додатоци
Ноќ визија:
Поддршка Ноќ Визија
Водоотпорен:
Поддршка Водоотпорен
Работна околина:
-40 степен centigrade до +80 степен centigrade
како широк е приказ на агол:
многу широк, речиси 170 Степен
Видео излез:
РКА/4 Pin Din, 1.0 Vpp композитен видео во 75ohms
Резолуција:
480 TV линии (Enhanced) 648*488 Пиксели
Минимална Осветлување:
0.3 Лукс (ден), 0Lux (со IR)
Посебна функција:
Авто Бела Blance, AGC, Светлото Надомест
Сетилните Област:
3.6 mm x 2.7 mm
сензор на слика:
Нови Superhigh се чувствителни на Светлина Боја со Висок Квалитет Сензор
Производи во категоријата