.

.

Одлична цена
Водоотпорен Светла Ноќ Визија Краток табличка Рамка Обратна Камера Автомобил Rear View Camera

Водоотпорен Светла Ноќ Визија Краток табличка Рамка Обратна Камера Автомобил Rear View Camera

DEN 297.12

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Бренд Име:
Светлината на срцето
Производи во категоријата