.

.

Одлична цена
2017 Задните Врати Авто Паркинг Приказ на HD Камера Паркинг Обратна Камера за Сите Автомобили Копија Ноќ Верзија Водоотпорен огледало Камера

2017 Задните Врати Авто Паркинг Приказ на HD Камера Паркинг Обратна Камера за Сите Автомобили Копија Ноќ Верзија Водоотпорен

DEN 263.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
EinCar
Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Додатоци,Задната Страна
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Тип На Производ:
Автомобил Задна Камера, Паркинг Копија Камера
Напон:
DC12V
Специјални Функции:
Ноќта верзија, Водоотпорен
Боја Име:
Црна
Автомобил Производител:
Универзална
Производи во категоријата