.

.

Одлична цена
Автомобилот Задни Видите Паркирање Назад До Возилото Наназад Камера 170 Степен Водоотпорна За Фолксваген Touareg/Поло(Седан)/Tiguan

Автомобилот Задни Видите Паркирање Назад До Возилото Наназад Камера 170 Степен Водоотпорна За Фолксваген Touareg/Поло(Седан)/Tiguan

DEN 304.32

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
WINNIDA
Жица или Безжично:
Жица
Школка Материјал:
Пластични
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Леќа Материјал:
Стакло
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
Автомобил Производител:
Фолксваген
Производи во категоријата