.

.

Одлична цена
Обратен Камера За Ford Mondeo MK2 MK3 1996~2007 Водоотпорен CCD HD Висок Квалитет на Автомобилот Задни Видите Копија Обратно Паркинг Камера

Обратен Камера За Ford Mondeo MK2 MK3 1996~2007 Водоотпорен CCD HD Висок Квалитет на Автомобилот Задни Видите Копија

DEN 743.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Бренд Име:
yeshibation
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
се применуваат:
За Ford Mondeo MK2 MK3 1996~2007
Инсталација Модел:
Задржи Оригиналната Крушка Светилка
Автомобил Производител:
Ford
Производи во категоријата