.

.

Одлична цена
Lyudmila Безжична Камера За Мерцедес Бенц MB B Класа W245 Автомобил Rear view Camera / Назад нагоре Обратна Камерата / HD CCD Ноќ Визија

Lyudmila Безжична Камера За Мерцедес Бенц MB B Класа W245 Автомобил Rear view Camera / Назад нагоре Обратна Камерата

DEN 891.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
Lyudmila
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Жица или Безжично:
Безжичната
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери,Додатоци
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Одговара:
ЗА Мерцедес Бенц MB B Класа W245 2005~2011
Производи во категоријата