.

.

Одлична цена
JanDeNingCar RearView Паркинг/Backup Обратна Камерата/Табличка Светлина ОЕМ За Lexus GS300 GS400 GS430 (JZS10/UZS161) 1998-2005

JanDeNingCar RearView Паркинг/Backup Обратна Камерата/Табличка Светлина ОЕМ За Lexus GS300 GS400 GS430 (JZS10/UZS161)

DEN 621.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Жица или Безжично:
Жица
Бренд Име:
JanDeNing
Леќа Материјал:
Пластични + Стакло
Школка Материјал:
Пластични
Guiding Line:
Yes
Алармот Тип:
Возилото Копија Камери
Должина на Видео Кабел:
6M
Материјал Тип:
ABS
Производи во категоријата