.

.

Одлична цена
GT2049S 754111 754111-5009S 754111-0009 754111-0008 2674A423 2674A422 Турбо За Perkin-s Индустриски Генералот Поставите 2005-06 1103A 3.3 L

GT2049S 754111 754111-5009S 754111-0009 754111-0008 2674A423 2674A422 Турбо За Perkin-s Индустриски Генералот Поставите

DEN 5519.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Поставување на Возило:
ПРЕД
Бренд Име:
ECEPTECH
Материјал Тип:
К18.Плови Имајќи CW713R;Турбина Тркала K418
Објектот Должина:
20inch
Објектот Висина:
15inch
Модел Година:
1990-
Објектот Ширина:
20inch
Име На Модел:
GT2049S 754111-0009 2674A423 за Perkin Индустриски Генералот Поставите 1103A
Frequence Опсег:
.
Објектот Тежина:
7kg
Специјални Функции:
Го зголеми внесувањето,генерираат моќ
Автомобил Производител:
Универзална
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Турбо Модел :
GT2052S 754111 Турбо Турбополнач Tubine
Дел Број:
754111-5009S 754111-0009 754111-0008 754111-8 754111-9 754111-0001
Дел Број .:
754111 5009S 754111 0009 754111 0008 754111 8 754111 9 754111 0001
Дел Број ..:
7541115009S 7541110009 7541110008 7541118 7541119
ОЕМ број:
2674A422 2674A423 U2674A422 U2674A423
Апликацијата возило:
За Perkin-s Индустриски Генералот Поставите 2005-06 3.3 L
Примена на моторот:
За Индустриска Генералот Поставите 1103A 3.3 L 3 Цилиндри D
Кул:
Масло се изведува само
Производи во категоријата