.

.

Одлична цена
Турбо компресор hou GT2056V 767720 767720-5004S 769708 14411-EC00B Турбополнач За NISSAN Навара Pathfinder Од 2,5 L YD25 YD25DDTi

Турбо компресор hou GT2056V 767720 767720-5004S 769708 14411-EC00B Турбополнач За NISSAN Навара Pathfinder Од 2,5

DEN 1091.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Модел Година:
2006-
Материјал Тип:
Турбина Тркала Материјал K418
Frequence Опсег:
.
Објектот Должина:
10inch
Поставување на Возило:
ПРЕД
Објектот Висина:
10inch
Објектот Тежина:
2kg
Име На Модел:
GT2056V 769708-5004S За NISSAN D40 Навара Pathfinder Од 2,5 L YD25DDTi
Специјални Функции:
Добиете повеќе енергија
Објектот Ширина:
10inch
Автомобил Производител:
Nissan
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Име На Модел:
GT2056V 767720 5004S 769708 5004S Турбо Турбополнач компресор housi
Автомобил модел:
За NISSAN D40 Навара 2.5 Л ДИ 2007 - Pathfinder Од 2,5 L DI 2006-
моторот моторот:
YD25 YD25DDTi 2.5 L 171HP
Дел Бр.:
767720-5004S 767720-0004 767720-0002 767720-0001 767720-5005S
Дел Број:
767720 0004 767720 0002 767720 0001 767720 5005S
Дел NO..:
769708-5004S 769708-0004 769708-0002 769708-0001 769708 0002 769708
ОЕМ Бр.:
14411-EB70A 14411-EB70B 14411-EB70C 14411 EB70B 14411 EB70C
ОЕМ број:
14411-EC00B 14411-EC00C 14411-EC00E 14411 EC00B 14411 EC00C
ОЕМ Нема..:
14411EB70C 14411EB70B 14411EB70A 14411 EB70A 14411 EC00E
Ладење:
Вода за ладење+масло за подмачкување
Производи во категоријата