.

.

Одлична цена
24 часа!!Вода за ладење Турбо TD04 49177-01515 Турбополнач За Delicia L300 Pajero Shogun L200 4WD 1996 L400 4D56T 4D56 2.5 L D

24 часа!!Вода за ладење Турбо TD04 49177-01515 Турбополнач За Delicia L300 Pajero Shogun L200 4WD 1996 L400 4D56T

DEN 3816.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Материјал Тип:
к18
Бренд Име:
runningsnail
Поставување на Возило:
/
Специјални Функции:
/
Модел Година:
1993 година
Објектот Висина:
12cm
Автомобил Производител:
Мицубиши
Објектот Должина:
12cm
Објектот Ширина:
12cm
Објектот Тежина:
1kg
Име На Модел:
TD04
Frequence Опсег:
/
Производи во категоријата