.

.

Одлична цена
Турбо Електронски ACTUATOR G-25 G25 767649 6NW009550 778400-5004S 778400 За Jaguar XF 3.0 L За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 09-

Турбо Електронски ACTUATOR G-25 G25 767649 6NW009550 778400-5004S 778400 За Jaguar XF 3.0 L За Земјиште-Rover Discovery

DEN 3945.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип На Објект:
Воздухот Дози
Бренд Име:
LEKEBOPOWER
Специјални Функции:
За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 6NW 009 550 778400 5004S 778400 5003S
Објектот Тежина:
1kg
Материјал Тип:
Турбо Електрични Actuator електронски wastegate Турбо Електронски Вентил
Објектот Ширина:
10inch
Поставување на Возило:
За Jaguar XF 3.0 L 778400-5003S 778400-0005 778400-0004 778400-0003
Frequence Опсег:
.G025 G-025 G25 G-25 G 025 G 25 767649 6NW009550 6NW-009-550 778400
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9001
Објектот Висина:
10inch
Автомобил Производител:
Land Rover
Модел Година:
2009 2009 2010 778400-5004S 778400-5005S AX2Q6K682CB AX2Q6K682CA
Објектот Должина:
10inch
Име На Модел:
Електронски ACTUATOR 6NW009550 6NW-009-550 G025 G-025 G25 G-25 767649
Име На Модел:
Турбо Електронски Вентил ТУРБО ACTUATOR GTB1749VK
Дел Бр.:
G025 G-025 G25 G-25 G 025 G 25 767649
Дел NO..:
6NW009550 6NW-009-550 6NW 009 550
Објектот:
Турбо Електрични Actuator електронски wastegate
Одговара за Турбо Дел Број:
778400-5004S 778400-5003S 778400-0005 778400-0004 778400-0003
Одговара за Турбо Дел Број .:
778400 5004S 778400 5003S 778400 0005 778400 0004 778400 0003
Одговара за Турбо Дел Број ..:
7784005004S 7784005003S 7784000005 7784000004 7784000003
Одговара за Турбо Дел Број. .:
778400-5005S 778400 5005S 7784005005S
Одговара за Турбо ОЕМ Број:
AX2Q6K682CB AX2Q6K682CA Линкови LR056369 LR029915 LR013202
Одговара за автомобили:
За Jaguar XF 3.0 L 275HP Лав V6 За Земјиште-Rover Discovery IV TDV6 09-
Производи во категоријата