.

.

Одлична цена
12 инчен 7 Чакра за звучна терапија Матирано Кварцен Кристал Пеење на Сад

12 инчен 7 Чакра за звучна терапија Матирано Кварцен Кристал Пеење на Сад

DEN 1320.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Забелешка 3rdEye Чакра, Б Забелешка Круната Чакра, В Забелешка Корен Чакра, D Забелешка Сакрална Чакра, E Забелешка Соларни Plexus, F Забелешка Срцето Чакра, G Забелешка Грлото Чакра
Тежина (КГ):
4.5
Бренд Име:
Магнетно
Број На Модел На:
Бела пеење-008
Дијаметар (cm):
20-30cm
Тон Број:
7
Име на производ:
Кварцен Кристал Пеење На Сад
Материјал:
99.99% ЧИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ
Достапни големина:
12 инчи
На Располагање На Ѕвонење:
CDEFGAB ,C#Д#Д#F#G#О#B#
Фреквенција:
440HZ
чакра:
секое 1 од 7 центри
додаток:
гума О-прстен и велур стап
боја:
7 чакра и 7 на ѕвонење
Производи во категоријата