.

.

Одлична цена
J-NUODA SMA-F Телескопски Антена VHF 136-174MHz за Kenwood BAOFENG TYT Радио

J-NUODA SMA-F Телескопски Антена VHF 136-174MHz за Kenwood BAOFENG TYT Радио

DEN 172.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Разговор Опсег:
6km
Складирање Канал:
128
Фреквентен Опсег:
136-174MHz
Is_Display:
No
Тип:
Додатоци
Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
FP10120
Воки Токи Тип:
Преносни
Бренд Име:
BAOFENG
Максимален Домет:
5км-сса 10 километри
Состојба:
Нови
За Да Се Вклопи:
Преносни На/Рачни Радио
конектор:
SMA-F
Антена тип:
телескопски антена
Модел:
FP10120
Отпорност:
50Ohm
Земја/Регион на Производство:
Кина
Поларизација:
Вертикална
Производи во категоријата