.

.

Одлична цена
2 парчиња Baofeng GT-3TP MarkIII VHF/UHF Три Моќ Двојна Бенд Шунка Долга Низа Воки Токи двонасочна Радио со 2x Говорникот 1x Кабел FM

2 парчиња Baofeng GT-3TP MarkIII VHF/UHF Три Моќ Двојна Бенд Шунка Долга Низа Воки Токи двонасочна Радио со 2x Говорникот

DEN 2063.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Димензии:
25*10*6
Максимален Домет:
5км-сса 10 километри
Складирање Канал:
129
Разговор Опсег:
6-11KM
Материјал:
Пластични
Бренд Име:
BAOFENG
Фреквентен Опсег:
136-174 MHz и 400-519.995 MHz (TX/RX)
Воки Токи Тип:
Преносни
Тип:
Двонасочна Радио
Is_Display:
Yes
Број На Модел На:
GT-3TP
GT Серија:
GT-3TP
SKU:
28-020-H10
Модел:
GT-3 Mark III
Антена:
Висока добивка Dual-Band Антена
BAOFENG:
gt3tp
Антена Отпорност:
50
Режим на работа:
Едноставен или полу-дуплекс
Производи во категоријата