.

.

Одлична цена
Tectop Пролет Надворешни Работи Долг Ракав Т кошула Пешачење Дише Спорт Sweatshirt Камп Риболов мажите брз сува t-shirt

Tectop Пролет Надворешни Работи Долг Ракав Т кошула Пешачење Дише Спорт Sweatshirt Камп Риболов мажите брз сува t-shirt

DEN 669.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Сезоната:
лето,на пролет,есен
Одговара:
Се вклопува помала од вообичаената. Ве молиме проверете ја оваа продавница е големината информации
Бренд Име:
TECTOP
Пол:
Мажи
Материјал:
Полиестер
Материјал:
Кул свила ткаенини за спортски
Големина:
СМ/L/XL/XXL
боја:
deep blue/сино/зелено/сива
Функција:
брз сува/дише/светлина
користат за:
Планинарење, велосипедизам, фудбал, кошарка и така натаму
is_customized:
Yes
Стил:
Спорт
Облека Должина:
Редовни
Дебелина:
Тенка
Јака:
Стенд
Производи во категоријата