.

.

Одлична цена
ME075049 Нова Пумпа за Вода За Мицубиши 6D15

ME075049 Нова Пумпа за Вода За Мицубиши 6D15

DEN 1437.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Објектот Висина:
20cm
Бренд Име:
INPOST
Производителот Дел Број:
ME035212
Објектот Тежина:
6.5kg
Објектот Ширина:
25cm
Поставување на Возило:
времето појас маска
Материјал Тип:
челик+алуминиумски
Специјални Функции:
Мотор за ладење на течноста за циркулација на проток
Другиот Дел Број:
ME787131
Осветленост Дел Број:
ME075049
За Возило Брендови/Модел:
Мицубиши
Објектот Должина:
25cm
Земја/Регион на Производство:
Кина/копното
Гаранција за квалитет:
12 месеци
Сертификат:
ISO/TS16949
Услуга:
OEM/Замена
Примена:
За Мицубиши 6D15
Состојба:
Нови
Производи во категоријата
DEN 4320.00

DEN 960.00