.

.

Одлична цена
ZY89003 Жените Вистински Зајакот Крзно Со Голема Raccoon Крзно Јака Грб Јакна Зимска Жените Крзнени Палта Женски Топло Overcoat

ZY89003 Жените Вистински Зајакот Крзно Со Голема Raccoon Крзно Јака Грб Јакна Зимска Жените Крзнени Палта Женски Топло

DEN 5361.36

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Број На Модел На:
ZY89003
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Материјал:
Зајакот Крзно,Raccoon Куче Крзно
Дебелина:
Стандард
Јака:
Со Raccoon Куче Крзно Јака
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Бренд Име:
QIUSHAN
ЗанаетТехника:
Природна Боја
Облека Должина:
Редовни
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Стил:
Канцеларијата Дама
Шаблон Тип:
Цврста
Тип:
Тенок
Декорација:
Крзно
Маскирани:
No
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Производи во категоријата
DEN 7200.00