.

.

Одлична цена
Нова Мода Жени Реално Вистински Фокс Крзно Вест Маскирани 70cm Јакна без Ракави Waistcoat Gilet Зимски Дебели Вистински Природен Фокс Крзнено Палто

Нова Мода Жени Реално Вистински Фокс Крзно Вест Маскирани 70cm Јакна без Ракави Waistcoat Gilet Зимски Дебели Вистински

DEN 13674.24

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Медиум
Тип:
Без Ракави Вест
Стил:
Повик
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Јака:
V Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Стил:
Дебела Топло Крзно
Шаблон Тип:
Цврста
ЗанаетТехника:
Крзно Лента Sewed Toghter
Материјал:
Крзно,Fox Крзно
Декорација:
Крзно
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Бренд Име:
Фенси Rani
Број На Модел На:
МЕНЕ-047
Дебелина:
Дебели
Маскирани:
No
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Style1:
вистински крзнено палто
style2:
вистински фокс крзно вест
Style3:
вистински фокс крзнено палто јакна
Style4:
долго вистинско крзно јакна
Style5:
Вистински фокс Крзно вест грб
style6:
Вистински Фокс Крзно јакна Жени
Style7:
Зимски Руската Фокс Крзнено Палто
Style8:
вистински фокс крзно вест
Производи во категоријата
DEN 7200.00 -50 %