.

.

Одлична цена
Linhaoshengyue зима црвена лисица крзно жените грб Вистински фокс крзно жените крзнено палто

Linhaoshengyue зима црвена лисица крзно жените грб Вистински фокс крзно жените крзнено палто

DEN 14400.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
coat bust 88cm, coat bust 92cm, coat bust 96cm, coat bust 100cm, coat bust 105cm, coat bust 110cm, coat bust 115cm, coat bust 120cm, coat bust 125cm
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Материјал:
Крзно
Тип:
Тенок
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Јака:
Со Крзно Хауба
Затворање Тип:
Еден Гради
Бренд Име:
linhaoshengyue
Облека Должина:
Редовни
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Производи во категоријата