.

.

Одлична цена
LVCHI Midi Вест Жена Сива Лисица Крзно Outerwear Зима 2017 Повик Со Аспиратор Дами Фокс Крзнено Палто Ноќ-Од Лисица Крзнени Елеци Црвени Капути

LVCHI Midi Вест Жена Сива Лисица Крзно Outerwear Зима 2017 Повик Со Аспиратор Дами Фокс Крзнено Палто Ноќ-Од Лисица

DEN 16991.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Outerwear Тип:
Вистински Крзно
Облека Должина:
Медиум
Број На Модел На:
CP623-V22
Затворање Тип:
Опфатени Копчето
Стил:
Двоен-соочуваат Крзно
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Маскирани:
Yes
Тип:
Тенок
ЗанаетТехника:
Целосна Замервам
Материјал:
Крзно,Fox Крзно
Декорација:
Џебови
Јака:
Со Fox Крзно Јака
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Стил:
Normcore/Минималистички
Дебелина:
Дебели
боја:
Црвено/Виолетова/Сива
мантил ткаенина:
фокс крзно
Големина:
S/M/L/XL
Грб Стил:
Моден неврзан
Палта Тип:
Моден Фокс Грб
Дали тоа може да се прилагоди:
Да,ние може да се направи соодветна големина за вас
Година:
2017
Производи во категоријата