.

.

Одлична цена
Моден Плута Plug Шише Вино Тапа Силикони 4PCS/Set Шише Покрие Barware Protable Кујнски Алатки

Моден Плута Plug Шише Вино Тапа Силикони 4PCS/Set Шише Покрие Barware Protable Кујнски Алатки

DEN 66.72

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Лентата За Алатки
Бренд Име:
LNRRABC
Лентата За Алатки Тип:
Вино Затки
Материјал:
Силикони
Број На Модел На:
About8*3cm
Дијаметар:
Функција:
Еко-Пријателски
пакет:
4pcs/set
боја:
Зелена
Производи во категоријата