.

.

Одлична цена
DIATOOL 5pcs Dia30mm Вакуум Brazed Дијамантски Дискови Со 6mm месо тело, Дијамант Мелење Мелница, Професионални и Квалитетни

DIATOOL 5pcs Dia30mm Вакуум Brazed Дијамантски Дискови Со 6mm месо тело, Дијамант Мелење Мелница, Професионални и

DEN 768.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
DIATOOL
DIY Материјали:
Облицовка
is_customized:
Yes
По завршувањето:
Други
Сечилото Материјал:
дијамант
Големина:
30mm
Број На Модел На:
A82220630X5
Производи во категоријата