.

.

Одлична цена
Жичен Видео Врата Телефон Спогодба Систем за Заклучување Врата Камера Со CMOS Ноќ Визија Читач на Картичка за XSL-ID Влезот Машина

Жичен Видео Врата Телефон Спогодба Систем за Заклучување Врата Камера Со CMOS Ноќ Визија Читач на Картичка за XSL-ID

DEN 1122.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Метод На Конекција:
Жичен
Екран Тип:
боја
Контрола На Пристап:
Индуктивни Картичка
Инсталација:
Монтирање На Ѕид
Врата:
Yes
моќност:
напојува со затворен екранот
Сензор Големина(Инчен):
1/3
Водоотпорен:
Yes
Зона За Внесување:
Никој
Број На Модел На:
Жичен Видео Врата Отворено Камера
Агол На Гледање (°):
92
Камерата тип на Сензор:
CMOS
Бренд Име:
OBO РАЦЕ
Екранот Големина на Екранот(инчи):
7
Samrt Дома Интерфејс:
No
Тип:
Влезот Машина
IP Камера Интерфејс:
No
Комуникациски Интерфејс:
Жичен
Технологија:
Дигитални
Одговарање На Режимот:
Hands-free
Големина:
174*96*36mm
Материјал:
Alunimum панели, водоотпорен
Камерата:
боја
Комплет За Конфигурација:
Еден Отворено Камера
моќност:
AC НАПОН 220V -240V
Резолуција:
700 tvl
Модел:
XSL-ID
Големина на:
174*96*36mm
Ноќ визија:
LED светло,visisblewithin 5 метри
Картичката type:
Лична карта (со додавање картичка и delet картичка)
Корисникот Капацитет:
500 корисникот картички
Материјал:
Alunimum панели, водоотпорен
Производи во категоријата