.

.

Одлична цена
5pc Дрво Машина Дрво Дрво Одбор Удирање Карбид Дрво Малку Дрво Рамни Крило Вежба 15 20 25 30 35mm

5pc Дрво Машина Дрво Дрво Одбор Удирање Карбид Дрво Малку Дрво Рамни Крило Вежба 15 20 25 30 35mm

DEN 295.20

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дупка Со Дијаметар Од:
15 20 25 30 35
DIY Материјали:
Дрво
Бренд Име:
HANGXIN
is_customized:
Yes
Материјал:
Волфрам Карбид
Тип:
Центар Вежба Малку
Употреба:
За Дупчење Дрво
Производи во категоријата