.

.

Одлична цена
HUHAO 1pc Дрво Вежба Битови Вкупна Должина 70mm Кол. 5-10мм Рутер Малку за Правење на Дупка на Дрво Карбид Сечење на главата

HUHAO 1pc Дрво Вежба Битови Вкупна Должина 70mm Кол. 5-10мм Рутер Малку за Правење на Дупка на Дрво Карбид Сечење

DEN 225.60

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Вкупна Должина:
70MM
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
5193-5197
Бренд Име:
HUHAO
is_customized:
Yes
Должина:
70MM
Материјал:
Карбид
Тип:
Други
Употреба:
За Дупчење Дрво
Производи во категоријата