.

.

Одлична цена
1PC Алуминиум Прирачник Дупка Дупчење Reamer Рака Пресврт Вежба Стегање 0.3-3.0 mm со 1pc мини заменик со 10pcs вежба битови

1PC Алуминиум Прирачник Дупка Дупчење Reamer Рака Пресврт Вежба Стегање 0.3-3.0 mm со 1pc мини заменик со 10pcs вежба

DEN 335.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

is_customized:
Yes
Материјал:
Други
Должина:
94mm
Употреба:
За Дупчење Дрво
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
НЕГО-HTD
Тип:
Центар Вежба Малку
Објектот:
Рака пресврт вежба во собата
Големина:
94*10mm
Стегање опсег:
0-3.0 mm
Примена предмет:
За Дупчење Дрво, Џин Банда, Липа, Рог, Килибар, Маслиново Масло, Орев, Пластични
КОЛИЧИНА:
12pcs/Set
Производи во категоријата