.

.

Одлична цена
DWZ Нови 10мм*12mm Буда Монистра Топката Вежба Алатка Солидна Карбид Дрво Рутер Малку

DWZ Нови 10мм*12mm Буда Монистра Топката Вежба Алатка Солидна Карбид Дрво Рутер Малку

DEN 181.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
D32254121
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Должина:
Никој
Тип:
Countersink Вежба Малку
DIY Материјали:
Дрво
Употреба:
За Дупчење Дрво
is_customized:
Yes
Бренд Име:
DWZ
Производи во категоријата