.

.

Одлична цена
14-23mm Core Вежба Малку не ' Рѓосувачки Челик Настроената Reamer Вежба Челик Железо Плоча Дупчење Тешко Легура Дупчење Малку Метал Reamer

14-23mm Core Вежба Малку не ' Рѓосувачки Челик Настроената Reamer Вежба Челик Железо Плоча Дупчење Тешко Легура Дупчење

DEN 181.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Дупка Со Дијаметар Од:
14mm, 15mm, 16mm, 17mm, 17.5 мм, 18mm, 19mm, 19.5 мм, 20mm, 20.5 мм, 21mm, 21.5 мм, 22mm, 22.5 mm
Број На Модел На:
32-1801142153
Тип:
Основни Вежба Малку
is_customized:
Yes
Материјал:
Други
DIY Материјали:
Металугрија
Должина:
32-1801142153
Употреба:
Метал Дупчење
Бренд Име:
FGHGF
Производи во категоријата