.

.

Одлична цена
Висок Квалитет 25mm 0.98 Тешко Легури на Метал Дупка Видов Core Вежба Малку Вежба Малку за Метални Работи Универзален Тип

Висок Квалитет 25mm 0.98 Тешко Легури на Метал Дупка Видов Core Вежба Малку Вежба Малку за Метални Работи Универзален

DEN 83.28

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Тип:
Основни Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Број На Модел На:
25мм 0.98
Материјал:
Други
Употреба:
Метал Дупчење
is_customized:
Yes
Должина:
78mm
Производи во категоријата