.

.

Одлична цена
20Pcs Мини вежба малку High Speed Челик ХСС Микро Пресврт Вежба Малку Сет 0.3 mm-1.6 mm Модел Занает Со Случајот Поправка Делови

20Pcs Мини вежба малку High Speed Челик ХСС Микро Пресврт Вежба Малку Сет 0.3 mm-1.6 mm Модел Занает Со Случајот Поправка

DEN 89.52

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
doersupp
Број На Модел На:
Пресврт Вежба Малку Сет 0.3 mm-1.6 mm
DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Употреба:
Метал Дупчење
Тип:
Пресврт Вежба Малку
Материјал:
High Speed Челик
Производи во категоријата