.

.

Одлична цена
4 парчиња ХСС Само Центрирање Зглоб Вежба Битови Поставите Вратата на Кабинетот Дрво Удар

4 парчиња ХСС Само Центрирање Зглоб Вежба Битови Поставите Вратата на Кабинетот Дрво Удар

DEN 61.68

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
chengbang
Број На Модел На:
TL00133
DIY Материјали:
Дрво
is_customized:
Yes
Должина:
повеќе
Тип:
Други
Материјал:
High Speed Челик
Употреба:
За Дупчење Дрво
Производи во категоријата