.

.

Одлична цена
35/900601 35-900601 35900601 Електромагнетниот за JCB 3CX 12V

35/900601 35-900601 35900601 Електромагнетниот за JCB 3CX 12V

DEN 2592.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
35900601
Бренд Име:
Holdwell
Материјал:
види опис
Состојба:
Нови
Место на Потекло:
жеџијанг во Кина (Копно)
Тип:
Електромагнетниот
Гаранција:
Yes
Превозот начин:
Fedex DHL или ЕМС
цена:
Конкурентна
Трговија на големо:
Yes
Акции:
Yes
Дел Број:
35900601
Производителот Дел Број:
35900601
Производи во категоријата