.

.

Одлична цена
Универзална Алуминиум Легура 25мм Трки Турбо Дизел експлодирам Депонија Вентил BOV Wastegate Автомобили Ремонтирам Додатоци

Универзална Алуминиум Легура 25мм Трки Турбо Дизел експлодирам Депонија Вентил BOV Wastegate Автомобили Ремонтирам

DEN 492.48

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бродови Од:
Кина
Број На Модел На:
турбо дизел експлодирам вентил
Материјал:
Алуминиум легура
Бренд Име:
VODOOL
боја:
Црна
Интерфејс:
25mm
реден број:
189481
Производи во категоријата