.

.

Одлична цена
Гасни вентил / Електромагнетниот вентил VZ-2.2 DC12V за Аргон лачно заварување машина

Гасни вентил / Електромагнетниот вентил VZ-2.2 DC12V за Аргон лачно заварување машина

DEN 300.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Спецификација:
Euro-type(6mm-8mm), Pana-type(8mm-8mm)
Напон:
DC12V
Број На Модел На:
VZ2.2
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Тема Тип:
G
Медиуми:
Вода
Материјал:
Дувачкиот
Структура:
Топката
моќност:
Електромагнетниот
Actuator Режим:
Без Прирачник И Упатство
Притисок:
Низок Притисок
Standard or Nonstandard:
Стандард
Извор На Енергија:
DC
Име на производ:
електромагнетниот вентили
Примена:
tig заварување машина
Производи во категоријата