.

.

Одлична цена
Златен тон 3/8 PT машки конец да 10мм црево опашка врзивно топката вентил

Златен тон 3/8 PT машки конец да 10мм црево опашка врзивно топката вентил

DEN 34.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Пластични
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Медиуми:
Вода
моќност:
Хидраулични
Структура:
Проверете
Број На Модел На:
SZ-PQWN-G004661
Притисок:
Други
Производи во категоријата
DEN 528.00