.

.

Одлична цена
Висок квалитет на DC 12V 80g/3мм Отворена Рамка Actuator Линеарна Push Pull Електромагнетниот Electromagnet Бесплатен превозот

Висок квалитет на DC 12V 80g/3мм Отворена Рамка Actuator Линеарна Push Pull Електромагнетниот Electromagnet Бесплатен

DEN 163.44

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Притисок:
Низок Притисок
моќност:
Електромагнетниот
Структура:
Контрола
Извор На Енергија:
DC
Температура на Медиумите:
Нормална Температура
Материјал:
Кован
Standard or Nonstandard:
Стандард
Напон:
12V
Производи во категоријата