.

.

Одлична цена
2.381 mm (3/32) 500 КОМПЈУТЕРИ G10 440C Нерѓосувачки Челик Лого Топка

2.381 mm (3/32) 500 КОМПЈУТЕРИ G10 440C Нерѓосувачки Челик Лого Топка

DEN 364.08

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Број На Модел На:
2.381 mm (3/32)
Материјал:
AISI 440C Нерѓосувачки Челик
Апликации:
Прецизни Лежишта, Посебно Вентили, Подвижни Ленти и Валјаци
Сертификат:
ISO SGS RoHs
Тврдост:
HRC 57-65
Обликот:
круг топка
Производи во категоријата