.

.

Одлична цена
50pcs 5/32 инчен ( 3.969 mm ) Delrin Polyoxymethylene (ПОМ) /Celcon Цврсти Пластични Топки за Вентил компонентата, имајќи ја апликацијата

50pcs 5/32 инчен ( 3.969 mm ) Delrin Polyoxymethylene (ПОМ) /Celcon Цврсти Пластични Топки за Вентил компонентата,

DEN 119.76

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Delrin ( ПОМ )
Број На Модел На:
5/32 ( 3.969 mm )
Примена:
Вентил компоненти, лежишта, гас/вода апликација
Сертификат:
ISO SGS RoHs
Производи во категоријата