.

.

Одлична цена
Пневматски филтер за воздух AF1000-M5 Порта М5 со Бакар кертриџ Прирачник мозоци СКМ тип на воздухот извор третман единици

Пневматски филтер за воздух AF1000-M5 Порта М5 со Бакар кертриџ Прирачник мозоци СКМ тип на воздухот извор третман

DEN 180.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Материјал:
Пластични
Број На Модел На:
AF1000-M5