.

.

Одлична цена
Свадба Свадба Сатен Вечер Чанти Чипка Флорални Ден Торбичка Канџите на Жените Гласник Торба Чанта Партија Девојка LI-298

Свадба Свадба Сатен Вечер Чанти Чипка Флорални Ден Торбичка Канџите на Жените Гласник Торба Чанта Партија Девојка

DEN 997.92

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Големина:
20cmx12cmx7cm
Тип На Објект:
Чанти
Шаблон Тип:
Цврста
Тврдост:
Мека
Број на Рачки/Ремени:
Две
Внатрешни работи:
Мобилен Телефон Џеб
Главен Материјал:
Жакард
Стил:
Моден
Бренд Име:
Jonlily
Декорација:
Чипка,Синџири,Дијаманти
Надворешноста:
Никој
Обликот:
Minaudiere
Број На Модел На:
жените ден канџите вечер торба
Затворање Тип:
Hasp
Чанти Тип:
Вечер Чанти
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
Повод:
Разноврсна
Големина:
20cmx12cmx7cm
Производи во категоријата