.

.

Одлична цена
100pcs Палачинки Скара Гас Poffertjes Мини холандски Палачинка Машина за Ресторани Dinning Соби Кафе Снек Бар

100pcs Палачинки Скара Гас Poffertjes Мини холандски Палачинка Машина за Ресторани Dinning Соби Кафе Снек Бар

DEN 10212.00

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Напон (V):
Гас Тип
Број На Модел На:
NP-696
Заменлив Плочи:
Вафли Создателот,Торта Производител
сертификација:
CE
Функција:
Прилагодливи Термостат,Кул Допир Надворешноста,Не-Стап Површината За Готвење
Класификација:
Вафли На Одлуки
Заменлив Плочи:
Poffertjes Скара
Моќност (W):
Гас Тип
боја:
сребрена и црна
Лепи:
Yes
Гас Тип или Електрични Тип:
Гас Тип
Колку во една серија:
100pcs
нерѓосувачки челик тело:
Yes
Производи во категоријата