.

.

Одлична цена
Топла USB 3.0 Преден Панел Центар 2 Порт Проширување Bay 20 Pin за да го USB3.0 Заградата Кабелот за PC Компјутер

Топла USB 3.0 Преден Панел Центар 2 Порт Проширување Bay 20 Pin за да го USB3.0 Заградата Кабелот за PC Компјутер

DEN 688.80

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

Бренд Име:
RII
Интерфејс Тип:
USB 3.0
Пристаништа:
2
Стандард:
USB 3.0
Funtion:
Никој
Производи во категоријата