.

.

Одлична цена
Angala Tian 4 Инчен Мини Преносни Супер Исклучете ги КОМПЈУТЕРОТ USB Кулер Биро за Ладење Алуминиум USB Вентилатор Лаптоп Компјутер со периферни уреди Слободен Брод

Angala Tian 4 Инчен Мини Преносни Супер Исклучете ги КОМПЈУТЕРОТ USB Кулер Биро за Ладење Алуминиум USB Вентилатор

DEN 280.56

Достапност
Производот е достапен

Кон својствата

боја:
Црвена, сина, зелена, црна, жолта, розова
Тип:
USB Вентилатор
Бренд Име:
Angala Tian
Број На Модел На:
T00043
Пакет:
No
Бои:
Црна, Црвена Сина, Зелена Жолта Розова
Големина:
15*9.5*15cm
Материјал:
Алуминиум
Производи Статус:
Акции
Производи во категоријата